Затиск для галстука

Dsquared2 - одяг
Dsquared2 - одяг
Dsquared2 - одяг

Вважаєте, що пристрасть до аксесуарів і деталей туалету властива виключно представницям прекрасної статі? Ні в якому разі - сьогодні чоловік, який приділяє увагу дрібницям в своєму гардеробі не стане об'єктом косих поглядів, а буде розцінений як людина, яка піклується про цілісність свого образу, який він демонструє оточуючим. А це у сучасному світі є одним з чинників, що створюють перше враження про людину, адже, не станемо забувати, що зараз як і у всі часи, зустрічають по одягу.

Мова може йти про ділову людину, бізнесмена або про творчу особу, приділяти увагу не лише вибору костюма, але і деталям, таким як гаманець, годинник, запонки, і затиск для галстука, які відмінно поєднуються з одягом - це не прояв франтівства, а всього лише демонстрація стилю, елегантності, доброго смаку.

Затиск для галстука виконує всього лише одну функцію, а саме - закріплює галстук на місці, аби він не розвівався і не заважав роботі. Але це лише на перший погляд.

Прродичами сучасних затисків для галстуків можна рахувати шпильки для хусток, які носили чоловіки ще в Древньому Китаї. Пишне одіяння древніх китайців високих чинів вимагало відповідної кричущої розкоші і від аксесуарів. Тоді умілі ювеліри стали створювати на додаток до яскравих хусток шпильки, прикрашені розсипом коштовних каменів. Наступним рівнем розвитку цієї деталі можна вважати Англію XIX століття, коли на зміну чоловічим хусткам прийшли елегантні і строгі галстуки-стрічки, що також потребували закріплення. Цей вид затиску ближчий до того, чим користуються сучасні чоловіки по всьому світу.

Затиск - це деталь яка закріплює галстук, і не лише. Це аксесуар, здатний розповісти про чоловіка багато що вже з першого погляду, спосіб демонстрації свого соціального статусу, матеріального положення, певного роду заняття. Затиск - це чудовий дарунок, який може піднести жінка своєму коханому чоловікові.

Діловому чоловікові, який в офісі носить строгий костюм, затиск для галстука просто необхідний. В даному випадку краще віддати перевагу строгому дизайну затиска з дорогого металу і краще, якщо він поєднуватиметься із запонками - до золотих запонок, золотий затиск і т. д. Люди творчих професій, які в своєму гардеробі проявляють більше вільності, можуть і не дотримувати настільки строгих правил. У їх подобі затиск для галстука стане більше аксесуаром, ніж деталлю з чіткою функціональною спрямованістю - крупні затиски з каменями яскравих забарвлень теж знайдуть вживання в арсеналі такого стильного хулігана.

Затиски можуть бути виготовлені з простих металів, дуже поширені затиски з ювелірної латуні, також пропонуються затиски з дорогоцінних металів - золота, платини. Великий попит мають аксесуари виготовлені з срібла. Вони не так дорогі, як золоті і платинові, але виглядають досить благородно, а за бажання можна вибрати срібний затиск, прикрашений темними дорогоцінними або напівдорогоцінним каменем, що стане вишуканим дарунком для будь-якого чоловіка, що носить галстук як у офісі, так і по спеціальному випадку.

Dsquared2 - одяг
Dsquared2 - одяг
Dsquared2 - одяг
Dsquared2 - одяг
Dsquared2 - одяг
Dsquared2 - одяг
Dsquared2 - одяг
Dsquared2 - одяг
Dsquared2 - одяг
Dsquared2 - одяг
Dsquared2 - одяг
Dsquared2 - одяг

Де кріпиться затиск для галстука? - таке питання найпоширеніше для новачків, що лише осягають ази ділового стилю. І питання це було дуже актуальним, тому що у старі часи по місцю кріплення затиску знавці могли визначити походження людини - благородних кровей він або з «простих». На сьогоднішній день в діловому костюмі затиску приділяється місце на середині грудей, коли при застебнутому піджаку затиск не видно зовсім. Але в разі, якщо дизайн затиску настільки вишуканий, то ховати його - справжній злочин, можна зробити його видимим, піднявши його на пару-трійку сантиметрів.

Наявність такої деталі як затиск вимагає уміння його носити і поєднувати. Окрім поєднання із запонками потрібно дивитися і на колір туалету. До темного костюма личать затиски, покриті темною емаллю, маленькі срібні з темним невеликим каменем, до світлого - платинові і золоті затиски.

Як вибрати галстук: відео

Додати коментар/відобразити коментарі