Жіночі гумові чоботи 2012

Жіночі гумові чоботи 2012
Жіночі гумові чоботи 2012
Перші гумові чоботи поступили в продаж в 20-і роки минулого століття. В основному, такі чоботи користувалися популярністю у сільських жителів. Для жителів сонячної Іспанії це були «катюшки», у Великобританії - сапоги-веллынгтони.

Не так давно гумові чоботи отримали ще більшу популярність у зв'язку з тим, що на дане взуття звернули увагу відомі світові будинки моди. У нас гумові чоботи вже давно користуються популярністю серед сільського і міського населення через особливості клімату. Сучасне жіноче гумове взуття вражає своїм асортиментом: яскраві і однотонні, із стразами, з шнуруванням і пряжками, з нанесеним малюнком, чоботи на каблуці, утеплені гумові чоботи на зиму і це ще не весь перелік. Існує декілька причин, які схиляють до резонності покупки гумових чобіт:
- непромокальність;
- простота у догляді;
- економічність (не втрачають форму і не вимагають додаткових набійок);
-прекрасний зовнішній вигляд (не поступаються своїм шкіряним конкурентам).
Проте в гумових чобіт є один недолік, який примушує носити їх лише при «погодній» необхідності, - це особливість гуми не пропускати повітря. Ноги в гумових чоботях швидко потіють, тому їх не варто надівати на голі ноги без шкарпетки. І не варто забувати це правило.

На сьогоднішній день майже в кожній колекції відомих світових брендів присутній і колекція гумових чобіт. Серед таких брендів можна відзначити компанію Cooper, бренд «Каурі» (Росія), MoovBoot (Австралія), компанію Tres Joli (Італія), Keddo (США), Burberry, Chanel.

Весною 2012 роки як ніколи модні жіночі гумові чоботи яскравих відтінків. Якщо в минулих сезонах були популярні гумові чоботи приглушених тонів, то сьогоднішні модниці красуються в яскраво-рожевих, малинових чоботях. Проте не лише колірна гамма здивує нас, але ще і матеріал, з якого зроблені гумові чоботи для жінок, - це лакована гума, що створює імітацію лакованого взуття. Гумові чоботи з лакованої гуми зайняли лідируючі позиції у юних цінительок моди.

Молоді дівчата оцінили ці моделі чобіт і носять з модним молодіжним одягом. Ще один хіт сезону 2012 - це чоботи з принтами. Ціна на молодіжні моделі може вагатися від 30$ тисячі рублів до 150$. В більшості випадків, вартість залежить від бренду виробника.

Жіночі гумові чоботи 2012 Жіночі гумові чоботи 2012

Жіночі гумові чоботи 2012 Жіночі гумові чоботи 2012 Жіночі гумові чоботи 2012 Жіночі гумові чоботи 2012 Жіночі гумові чоботи 2012 Жіночі гумові чоботи 2012 Жіночі гумові чоботи 2012 Жіночі гумові чоботи 2012

Жіночі гумові чоботи 2012 Жіночі гумові чоботи 2012 Жіночі гумові чоботи 2012 Жіночі гумові чоботи 2012 Жіночі гумові чоботи 2012 Жіночі гумові чоботи 2012 Жіночі гумові чоботи 2012 Жіночі гумові чоботи 2012 Жіночі гумові чоботи 2012 Жіночі гумові чоботи 2012 Жіночі гумові чоботи 2012 Жіночі гумові чоботи 2012 Жіночі гумові чоботи 2012 Жіночі гумові чоботи 2012
Серед жінок старшого віку мають попит моделі, виконані в класичному стилі. Так, наприклад, жіночі гумові чоботи бренду HUNTER представлені у вигляді чобіт класичного стилю під крокодилову шкіру в чорному кольорі і чобіт білого кольору з імітацією стьобаної тканини. Ціни на такі класичні чобітки можуть варіюватися від 150 до 300$.

Модні гумові чоботи: відео

Додати коментар/відобразити коментарі