Модні жіночі піджаки 2011

Жіночі піджаки
модний жіночий піджак
модний жіночий піджак

Осінньо-зимовий сезон демонструє одну з найрізкіших змін стилю, пропонованого модними дизайнерами для сучасних жінок. Осінній гардероб характеризується, в першу чергу, поверненням до класичного і навіть строгого стилю, добре знайомого прихильницям модних колекцій американського дизайнера Донни Каран. Цього разу Каран стала далеко не єдиним дизайнером, що пропонує повернутися до елегантної класики: елементи консерватизму, втілені в стилі, крої, силуетах і навіть колірній гаммі, характеризують більшість колекцій нового осінньо-зимового сезону.

Мабуть, краще всього це різка зміна дизайнерської естетики помітна по моделях жіночих піджаків для сезону осінь-зима. Всього два сезони протримався на подіумі популярний тренд запозичений з чоловічого стилю із його нарочито мішкуватими або, навпаки, стримано-строгими варіаціями на тему класичного чоловічого піджака. Зникли з подіуму і багаточисельні блейзери в стилі мілітарі, якими модні дизайнери захоплювалися впродовж останніх декількох сезонів. На зміну цим двом найбільш популярним стилям прийшли піджаки строгі, елегантні і нескінченно жіночні. Мабуть, головна перевага нового тренду - в максимальній легкості втілення в реальному гардеробі: замість того, щоб підбирати відповідний одяг під блейзер в стилі мілітарі або чоловічому стилі, жінки нарешті зможуть приміряти максимально жіночний і елегантний образ.

Модний піджак: максимум елегантності

Створюючи гардероб для нового осінньо-зимового сезону, більшість модних дизайнерів слідували сповна очевидному рецепту, поєднуючи чіткість і простоту ліній, мінімум прикрас, строгий крій і трохи ретро-стилю. Так, наприклад, американський дизайнер Оскар де ля Рента за натхненням при створенні нової колекції для майбутньої зими звернувся до епохи п'ятдесятих - і в результаті на подіумі дизайнера були представлені елегантні піджаки в ретро-стилі з твіду непомітних, але в той же час красивих і глибоких червоних і синіх тонів, які Оскар де ля Рента пропонує носити з класичною прямою спідницею до коліна.

Справжнім зразком класичної елегантності стали відразу дві колекції, представлені двома яскравими представниками французької моди - брендами Yves Saint Laurent і Louis Vuitton. Стефано Пілаті, креативний директор будинку YSL, в новому сезоні пропонує відмовитися від платтів і джинсів і пригадати про класичний жіночий діловий костюм. Стараннями Yves Saint Laurent традиційне, але дивовижно елегантне поєднання спідниці-олівця з приталеним піджаком виглядає як ніколи актуальним, а вибраний Пілаті для колекції чорний колір лише підкреслює строгість, чіткість силуетних ліній, що акцентують увагу на жіночій талії.

Силует «пісочний годинник» і шкіра

Марк Джейкобс в своїй колекції для Louis Vuitton дотримувався аналогічного підходу, створюючи одяг, що моделює ідеальний силует «пісочний годинник». Проте, на відміну від YSL, в колекції Louis Vuitton домінує не класична спідниця-олівець, а трохи складніша довжина-максі. Основою колекції стали довгі, майже до середини литки, або навіть до кісточки розкльошені плаття і спідниці, пишноту яких і покликаний збалансувати класичний піджак на одному гудзику. Довершують жіночу подобу вибрані Джейкобсом ніжні відтінки ясно-бежевого, лимонного, кавового, блідо-рожевого.

жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки жіночі піджаки

Окремою тенденцією наступної осені стала поява в багаточисельних дизайнерських колекціях піджака з шкіри. Шкіра, разом з оксамитом і хутром, буде найпопулярнішим матеріалом осіннього гардероба, і, в принципі, немає нічого дивного в тому, що дизайнери звернулися до шкіри і при створенні жіночих піджаків. Дивне інше - принципова відсутність на подіумі байкерского і рок-н-ролльного стилю, здавалося б, неминучого при створенні шкіряного одягу. Замість цього шкіряні піджаки вторять загальній тенденції повернення до простоти і елегантності. Стильні і нескінченно елегантні моделі жіночих піджаків з тонкої шкіри можна зустріти в осінніх колекціях Gianfranco Ferre, Akris, Blumarine, Phillip Lim. @md

Як вибрати та носити жіночий костюм: відео

Додати коментар/відобразити коментарі