Жіночі піжами: одяг для сну чи атрибут спокусниці?

Жіночі піжами
Жіночі піжами
піжами для жінок
Жіночі піжами
Появі сучасної піжами жінки зобов'язані Азії: саме жителі Південної і Західної Азії ввели в ужиток легкі, вільні брюки, які згодом були названі піжамами. У XVIII столітті, з появою в країнах Азії європейців, піжами перекочували і в європейський гардероб. На початку XX століття піжами завоювали настільки велику популярність, що перестали бути виключно одягом для сну: у піжамах, наприклад, можна було приймати гостей з ранку. А класичний крій піжами пізніше знайшов віддзеркалення в одязі пляжному, спортивному і навіть вечірньому.

У жіночому гардеробі піжама з'явилася набагато пізніше, будучи спочатку атрибутом гардероба чоловічого. Втім, жінки завжди сміливо запозичували найбільш зручні зразки чоловічого стилю, і піжама не стала виключенням. Якщо чоловічі піжами випускалися із зручних матеріалів на зразок бавовни, то в жіночому гардеробі піжама швидко стала одягом куди красивішим і навіть спокусливішим - не в останню чергу завдяки популярності піжам з шовку і атласу, традиційно куди більш "плотських", ніж буденна бавовна. У двадцятих роках XX століття піжама стала невід'ємним предметом жіночого гардероба - навіть модні журнали того часу, у тому числі легендарна «біблія моди» Vogue, рекомендували жінкам звертати на вибір піжами не меншу увагу, чим на вибір нижньої білизни.

Сьогодні піжама - це зручний, комфортний одяг для сну, що поступово перетворився на один з найбільш популярних видів домашнього одягу. Більш того, завдяки окремим модним брендам піжама поступово стає одягом, в якому дозволяється з'являтися навіть на публіці. Так, наприклад, голлівудська актриса Джесіка Альба весною цього року з'явилася на червоній доріжці в ансамблі від Dolce & Gabbana, що більш всього нагадував своїм кроєм класичну піжаму - правда, з дорогого шовку.

Комфортний одяг для сну

Одна з головних характеристик жіночої піжами - це комфорт: піжама традиційно відрізняється зручним, вільним кроєм, що не утрудняє рухів, - в ній однаково зручно і спати, і просто проводити час вдома. Саме тому основним матеріалом, з якого випускаються піжами, вважається бавовна. Піжами з бавовни відрізняються м'якістю, легкістю, будучи незвичайно затишним і комфортним одягом для сну. Після довгого робочого дня, під час якого жінці доводиться носити строгий діловий костюм з жорстких, не найприємніших для тіла тканин, затишна бавовняна піжама дозволяє по-справжньому розслабитися.

Багаточисельні компанії випускають самі різні піжами - від класичного поєднання довгих піжамних штанів з легкою вільною сорочкою з довгим або коротким рукавом до комбінації коротких шортиків і вільної футболки або майки на тоненьких бретелях. Завдяки різноманітності моделей і колірних рішень в піжамі дійсно зручно не лише спати, але і просто проводити час вдома - більш того, в стильній піжамі можна з'явитися і перед близькими друзями, які несподівано зайшли в гості з ранку. Жіночі піжами бувають як однотонними, так і прикрашеними всілякими узорами - від класичної клітки або узору в дрібний горошок до квіткового принта.

піжами для жінок
Жіночі піжами
піжами для жінок
Жіночі піжами
Жіночі піжами
піжами для жінок
Жіночі піжами

Жіночі піжами
піжами для жінок
Жіночі піжами
Жіночі піжами
піжами для жінок
Жіночі піжами
піжами для жінок

Піжама - запорука сексуальності?

Багаточисельні бренди нижньої білизни не зупиняються на випуску піжам лише з бавовни. Сучасні моделі піжам можуть бути не лише затишними і комфортними, але і сповна спокусливими. Відомий американський бренд модної нижньої білизни Victoria’s Secret, наприклад, додатково до класичних бавовняних піжам випускає і піжами з тонкого ніжного шовку і атласу, які, завдяки чуттєвості і розкоші тканин, обробці мереживом і прикрасі леопардовими принтами, можуть зробити жінку справжньою спокусницею. А британський бренд нижньої білизни Agent Provocateur випускає піжами з розкішного атласу вишуканих відтінків рожевого, чайної троянди, бежевого, крій яких нагадує східні кімоно. Такі піжами не лише дарують жінці відчуття комфорту завдяки вільному крою, але і виглядають досить стильно. Піжами італійського бренду нижньої білизни La Perla, також зшиті з атласу глибоких, насичених відтінків шоколадного, синього, вугільно-сірого, і куди більше нагадують вечірню блузу, чим звичайний одяг для сну. @md

Як вибрати піжаму: відео

Піжамний стиль - новий тренд: відео

Додати коментар/відобразити коментарі