Модні жіночі сумки: вибираємо породистий екземпляр

Жіночі сумки
Жіночі сумки

Бездоганно стильні леді, вибираючи між покупкою нового пальта і сумки, частіше схиляються до придбання останньої. Проте це не привід втрачати голову від брендів або купувати сумочку «як в Періс Хилтон». Як же зустріти свій екземпляр?

Рамки бюджету

Якісні, але досить скромні жіночі сумки полегшать родинну казну як мінімум на 400 доларів. І з цією сумою бажано не розлучатися зопалу - майбутня сумочка повинна пройти тест на відповідність наявному гардеробу, інакше капризний аксесуар може зажадати повної його (гардероба) заміни. Продавці принадно обіцятимуть «останній екземпляр на цій планеті», але квапитися все одно не вартує - святе місце не буває порожнім.

Бон (шоппинг) вояж!

Якщо ви буваєте за кордоном, не відмовляйтеся від пробіжки по магазинах. Жіночі сумки у Франції або в Італії мешкають в привабливій різноманітності. Моделі сумок, немов занесені в книгу Крану, практично не повторюються в природі. Досить витратити півдня, аби знайти по-справжньому свій екземпляр і належні такій покупці туфлі. До того ж, покупка брендової сумки на її батьківщині обійдеться істотно дешевше.

Модні сумки

Обережно! Контрафакт!

Знайти десять відмінностей між сумкою-оригіналом і її копією не складно. На перший погляд, виріб буде схожим на культові і ультрамодні сумки у фешн-журналі або каталозі, але перші спроби експлуатації розставлять все по місцях: застібки «заклинює», заклепки відлітають, залишаючи зяючі діри, шкіра протирається.

Варто відзначити, що підроблювати до ідентичності, наприклад, сумки Валентіно (і інші гучні бренди) практично неможливо, надто багато творчості і людської праці витрачається на виготовлення кожного екземпляра. Сумки Валентіно з останньої колекції пестрять фантазійними суцвіттями з шкіри, кожне з яких вимагає викрійок бездоганної точності. У виконанні ж китайських «кустарів» об'ємні аплікації виглядають максимум «страшними трояндочками». За 300-400 доларів варто обзавестися екземпляром добротних, але менш іменитих брендів - Fabi, Furla, Lancel і так далі.

Колірні рішення

Вибираючи сумку «і на бенкет, і в світ», відмовіться від спокусливих фуксій, небесної «блакиті» або фіолетових фантазій - щоденна бірюза болісно муляє очі, її варто використовувати «на десерт» - світський раут або вечірку. На щастя, зараз не доводиться вибирати між чорним на зиму і білим для літа - в природі існує досить інших відтінків. Хай в холодний час вас виручає ридикюль коньячного, баклажанового або глибоко-вишневого кольору, а в літню пору - екземпляр кольору капуччіно або пісочних відтінків.

Жіночі сумки
Жіночі сумки
Жіночі сумки
Жіночі сумки
Жіночі сумки
Жіночі сумки

Жіночі сумки
Жіночі сумки
Жіночі сумки
Жіночі сумки
Жіночі сумки
Жіночі сумки
Жіночі сумки
Жіночі сумки
Жіночі сумки
Жіночі сумки
Жіночі сумки

Зверніть увагу на сумки Версаче - класичний зразок ультрамодної моделі «на всі часи». Пастельні відтінки, багаточисельні заклепки (панк-рок живий!), пряжки, хитросплетені коси і ланцюги, ненав'язливі узори - сумки Версаче не викликають звикання і виглядатимуть свіжо і актуально навіть при випробуванні часом і вояжами.

Правила комбінаторики

Поширена помилка сьогоднішніх модниць - підбирати до червоної сумочки червоне взуття, червоний шарф, червоний ремінь і окуляри в червоній оправі. Для того, щоб виглядати стильною сповна досить збігу кольору сумки і . браслета або шийної хустки. Три і більше «збіги», так само як і тандем з однакових чобіт і сумки розглядається дизайнерами як моветон.

Як вибрати сумку: відео

Додати коментар/відобразити коментарі