Жіночі жакети

Жіночі жакети
Жіночі жакети
Жіночі жакети
Жіночі жакети
Все-таки жінки - дивні істоти. Їм мало спідниць і платтів, і вони зазіхнули на святая святих, - на те, що і відрізняло колись чоловічий гардероб від жіночого - брюки і жакет. Жіноча винахідливість, особливості смаку, і, звичайно, майстерність дизайнерів зробили ці речі такими ж жіночими деталями, в яких інколи важко запідозрити крупицю чисто чоловічого стилю. Жакети сьогодні носять різні: матеріали, крій, довжина, фасон - все це частенько залишається лише на розсуд пані. Важливе одне - жакет, який все ще зберігає зовнішні риси чоловічого предмету одягу, в якому б стилі не був виконаний, створює контраст жіночності і мужності, який багато хто знаходить вельми спокусливим і привабливим.

Тому не забороняється носити жакет, нагадуючий строгий чоловічий піджак, який залучить неабияку долю уваги до настільки сміливої особи. Накинутий на витончене жіночне вбрання жакет в чоловічому стилі стане незабутньою родзинкою в образі.

Ще одне втілення чоловічих рис в образ жіночого жакета - стиль мілітарі, який в даний час залишається досить популярним серед дизайнерів і застосовується для створення багатьох деталей одягу. Військова тема не існує більш в чистому вигляді, в неї вливаються романтичні нотки. Жакети імітують гусарські мундири, про що особливо наполегливо нашіптують оригінальні гудзики і застібки. Такі жакети можна носити з платтям-футляр, з шкіряними брюками-дудочками - в першому випадку ми говоримо про романтичний стиль, в другому - про гламур.

Жакети-болеро увійшли до моди вже дуже давно, але, на щастя, не втратили своєї актуальності. Болеро - це більше жакет з чисто декоративною функцією, хоча прохолодним літнім вечором можна надіти цю укорочену модель з довгими рукавами, зшиту з щільного матеріалу. Болеро - це можливість трохи зігрітися, не надіваючи пуловер або більш традиційний подовжений жакет. Активний колір жакета-болеро стане соковитим акцентом в будь-якому ансамблі. Його можна надівати разом із спідницею-олівець і пишними спідницями, вузькими брюками, джинсами.

Спортивний стиль мало-помалу втілюється у всіх інших, стираючи при цьому їх автентичність. Ділова класика і спорт зливаються воєдино, утворюючи спортивний шик, виражений в жакетах, які ідеально личать динамічним дівчатам, ведучих активний спосіб життя. Жакет в спортивному стилі може бути як облягаючим, так і вільного крою. Основною особливістю sport style є наявність великої кількості декоративної обробки - блискавок, кишень, гудзиків, шнурування.

Один з основних трендів сучасної моди в жакетах - це блискучі тканини, переважно, металік. Такі жакети не мають бути дуже довгими, і краще за все носити їх з підвернутими рукавами. Блиск тканини жакета виключає надмірне декорування його іншими елементами.

Спекотне літо і рання осінь - час для жакетів з укороченим рукавом. Рукав три чверті, локальний і дуже соковитий колір жакета у поєднанні з довгими рукавичками - відмінний вибір для теплої золотої осені. Якщо жакет потрібний для тепла, можна зупинитися на стриманому англійському варіанті з твіду з класичною кліткою.

Бавовняний або шовковий жакет подібного дизайну з геометричним принтом розбавить однобарвне вбрання і стане прекрасним аксесуаром в інтенсивнішому однотонному колірному варіанті.

Міні-жакет, який об'єднує облягаючі форми, трохи укорочену довжину і рукав, личить дуже струнким дівчатам. Такий варіант проголошує силу слабкості, іншими словами, підкреслює прозорість фігури, при цьому натякаючи на мужність її власниці.

Жіночі жакети
Жіночі жакети
Жіночі жакети
Жіночі жакети
Жіночі жакети
Жіночі жакети
Жіночі жакети

Жіночі жакети
Жіночі жакети
Жіночі жакети
Жіночі жакети
Жіночі жакети
Жіночі жакети
Жіночі жакети

Вираження елегантності і вишуканості на себе беруть жакети-смокінги. Одна або пара гудзиків, облягаюча струнку фігуру форма, чіткість ліній, абсолютна строгість роблять жінку в смокінгу неймовірно сексуальною і жіночною. Кольори смокінгів - традиційний антрацит, перлинно-сірий, білосніжний, топлене молоко, темно-синій, чорний.

Остання новинка - жакети, співпадаючі по довжині з коротким платтям. Вони найчастіше не мають гудзиків і більше нагадують кардігани. @md

Плюшевий жакет: відео

Додати коментар/відобразити коментарі