Жіночий діловий стиль

діловий стиль одягу
діловий стиль одягу
діловий стиль одягу
Отже, ви стали бізнес-леді. Або ж вам необхідно працювати в офісі, де дотримуються строгого ділового дресс-коду. А можливо ви просто бажаєте додати своєму стилю "діловий" відтінок. Сьогодні ми розглянемо основні принципи формування офісного гардероба - не дивлячись на те, що різні організації можуть видозмінювати якісь елементи ділового стилю під свою корпоративну систему, базові елементи завжди незмінні.

Класичний варіант офісного одягу - це костюм-двійка із спідницею або брюками. Зараз практично не існує обмежень відносно брюк для жінок, тому часто бізнес-леді вибирають саме костюми брюк як більш функціональний і комфортний.

Піджаки для сучасного ділового костюма можуть бути самими різними: однобортні або двобортні, класичної довжини або до талії, із застібкою-блискавкою або іншими оригінальними деталями. Головне - діловий піджак має бути з дорогої тканини, мати хороший і досить строгий крій, а ось костюми, що допускають «фривольності» (яскраві кольори, виражена сексуальність і все інше, що не має відношення до зручності і строгості костюма) на діловому світі вважаються недоречним.

Зараз особливо популярні однобортні піджаки завдовжки до талії, що злегка облягають фігуру, але при цьому не підкреслюють всі її вигини. Спідниця вільного крою стане відмінним доповненням до піджака такого фасону. Хоча піджак допускається носити і розстебнутим, пристойніше все-таки застібати його на один гудзик.

Модною і сповна доречною деталлю ділового костюма може стати прикраса - стильна, непомітна брошка, яку часто використовують у якості застібки. Майте на увазі, що бажано підбирати брошки, що не лише гармонують за кольором з піджаком, але і зроблені з натуральних матеріалів.

Підбираючи діловий костюм, пам'ятайте і про те, що графік роботи може включати ділові обіди або вечері. Відповідно, ваш костюм має бути досить елегантним, аби його можна було одягнути у тому числі і в ресторан. Бажано мати в своєму гардеробі декілька ділових костюмів, аби міняти їх почастіше (бажано чергувати костюми щодня).

Загальновизнаним атрибутом ділового одягу є білі блузи (якщо дресс-код не строгий, можливі і пастельні відтінки) з манжетами. Проте сучасна бізнес-леді може дозволити собі і інші варіанти «верху», у тому числі і піджак на голе тіло (зрозуміло, якщо в піджака невеликий виріз).

Підбираючи фасон блузи, потрібно враховувати не лише правила дресс-коду, але і особливості фігури. Довгі блузи, які облягають фігуру у верхній її частині, дозволяють візуально подовжувати силует. Якщо одягнути досить довгу блузу з акцентом у верхній частині торсу (наприклад, із застібкою), це відверне увагу від крупних стегон. Якщо талія досить повна, а стегна знаходяться з нею практично на одному рівні, надіньте вільну кофтину, яка приховає і талію, і стегна. А сорочки і блузи з відкладним коміром і застібкою на планці зорово подовжують лінію шиї.

діловий стиль одягу
діловий стиль одягу
діловий стиль одягу
діловий стиль одягу
діловий стиль одягу
діловий стиль одягу
діловий стиль одягу
діловий стиль одягу
діловий стиль одягу
діловий стиль одягу
діловий стиль одягу
діловий стиль одягу
діловий стиль одягу
діловий стиль одягу
діловий стиль одягу
діловий стиль одягу

Що стосується фасонів і довжини спідниць, то в цьому ділова мода вельми консервативна: найбільш прийнятними вважаються прямі спідниці, дещо завужені внизу, завдовжки до середини коліна. Проте, можна вибрати спідницю завдовжки трохи вище за коліна або довгу спідницю. Максимальний розріз - 10 см.

Крій брюк також досить стриманий: прямі, дещо завужені внизу. Дудочки або, навпаки, широкі брюки діловим одягом не вважаються.

Аксесуари ділової жінки: дорогий годинник, хороша шкіряна сумка чіткої форми, стильний акцент можуть додати галстуки або короткі легкі шарфи. @md

Діловий жіночий стиль: відео

Додати коментар/відобразити коментарі