Жіночий спортивний одяг

Жіночий спортивний
одяг - спортивні костюми
Жіночий спортивний
одяг - спортивні костюми
Жіночий спортивний
одяг - спортивні костюми
Жіночий спортивний
одяг - спортивні костюми
Спортивний одяг займає в гардеробі сучасної жінки не останнє місце, оскільки дозволяє вільно займатися спортом і виконувати найрізноманітніші фізичні вправи. До спортивного одягу відносяться не лише спортивні костюми, але і топи з лайкри і спандекса з ушитими бра, шорти-міні, майки, футболки з логотипами, широкі шорти і обтягуючі треніки, велосипедні шорти з лайкры та ін.

Спортивні аксесуари - шапки, рукавички і жилети - також є невід'ємною частиною спортивного костюма. Крім того, існує і одяг для занять певними видами спорту, який забезпечує комфорт і безпеку. Сьогодні нам не доводиться робити складний вибір між красою і зручністю одягу - сучасний спортивний одяг в однаковій мірі стильний і зручний.

Спортивний одяг

При виборі спортивного одягу враховуйте кліматичну зону і вибраний режим фитнес-тренувань. Стандартний комплект спортивного одягу складається з короткого топа, бюстгальтера, який надівається через голову, шортів, куртки, штанів і спортивної білизни. Зайдіть в будь-який магазин спортивного одягу - вас напевно здивує величезний асортимент одягу і аксессуарів. Найпопулярніший спортивний одяг - штани для занять бігом на гумці і блискавками на щиколотках. При складанні костюма для тренувань не забудьте про взуття. Можна знайти спортивний одяг з різних матеріалів. Неправильно підібраний спортивний одяг з непідходящого матеріалу може викликати дискомфорт при заняттях спортом, і навіть пошкодження або роздратування шкіри. Одяг для спорту має бути легким і не утруднювати рухи. Жінкам слід вибирати спортивний одяг з особливою увагою. Обов'язково слід купити спортивний бюстгальтер, він полегшує рух і забезпечує грудям необхідну підтримку.

Одяг для велоспорту і верхової їзди

Жіночий одяг для велоспорту і верхової їзди призначений для занять мотоциклетним і велосипедним спортом, картингом і верхової їзди. Основний комплект такого спортивного одягу складається з куртки, штанів і рукавичок. Спортивний одяг для їзди також слід вибирати, виходячи з погодних умов. При покупці куртки вибирайте легшу модель. Раніше жіночий одяг для їзди обмежувався курткою з шкіри або щільної тканини і брюками, які практично перекривали приплив повітря до тіла. Проте завдяки розвитку текстильної промисловості і появі сітчастих тканин виробники спортивного одягу стали випускати куртки і брюки з таких матеріалів - вони ідеально личать для спекотної погоди. При виборі спортивного одягу для їзди переконайтеся, що він вам впору, не малий і не великий. Якщо одяг дуже вільний, він може заважати при їзді і викликати дискомфорт. Дуже тісний одяг сковує і утрудняє рух, особливо при їзді на велосипеді або мотоциклі. Спортивний одяг для їзди має бути зручним і не утрудняти рухів. Комплект спортивного одягу для верхової їзди складається з бриджів, джодпурів, куртки і чобіт.

Одяг для бігу

У комплект спортивного одягу для бігу входять шорти (або штани), колготи і шкарпетки, топ і куртка. Не рекомендується вибирати одяг з бавовни, оскільки він утримує вологу, що може привести до утворення натертостей і викликати відчуття дискомфорту. Вибирайте верх, в якому не потітимете навіть при інтенсивних заняттях протягом довгого часу. Прагніть підібрати кросовки, які поєднуються із спортивним костюмом і забезпечують комфорт і безпеку. У жіночий спортивний костюм для бігу також входить спортивний бюстгальтер, топ, куртка і жилет.

Спортивний бюстгальтер слід вибирати відповідно до конституції тіла. Синтетичні бюстгальтери забезпечують пружну підтримку грудей, а також добре поглинають вологу, якщо ви потієте в теплому одязі. Проте такі бюстгальтери не підходять для аеробних тренувань і бігу - вони занадто теплі. Спеціальні бюстгальтери для альпінізму і бігу виглядають як топи, їх носять без сорочки, яка може утрудняти рухи в дорозі. Проте, жінки, яких природа не обділила красою, потребують додаткової підтримки, тому їм потрібні спортивні бюстгальтери на кісточках з широкими бретелями. Звернете увагу на бюстгальтери з міцним внутрішнім каркасом, а не лише на пружну зовнішню оболонку. Бра, які надіваються через голову, краще всього підходять для бігу, хоча їх положення важко регулювати. Втім, бюстгальтери із застібкою спереду або ззаду можна відрегулювати для виконання розтяжок або інтенсивного тренування.

Жіночий спортивний одяг - спортивні костюми
Жіночий спортивний одяг - спортивні костюми
Жіночий спортивний одяг - спортивні костюми
Жіночий спортивний одяг - спортивні костюми
Жіночий спортивний одяг - спортивні костюми
Жіночий спортивний одяг - спортивні костюми
Жіночий спортивний одяг - спортивні костюми
Жіночий спортивний одяг - спортивні костюми
Жіночий спортивний одяг - спортивні костюми
Жіночий спортивний одяг - спортивні костюми

Жіночий одяг для фітнеса - це і одяг для таких традиційно жіночих видів спорту, як аеробіка і гімнастика. Спортивний одяг для гімнастики і фітнеса шиють з високоякісної вельветової лайкры, нейлонового спандекса, еластичної тканини з металевим відливом і голографічними принтами, а також із звичайних тканин. Трико і боди з довгими рукавами захищають шкіру від шкідливої дії ультрафіолету, крім того, їх шиють з сітчастої тканини і трикотажу, що забезпечує хорошу вентиляцію. Прагніть не купувати спортивний одяг з бавовни, вибирайте одяг з трикотажу або сітки. Пам'ятайте, що бавовна утримує вологу, тому стає важкою, коли ви потієте, що викликає дискомфорт. Такий одяг часто натирає шкіру. При виборі спортивного одягу керуйтеся трьома критеріями: зручність, сухість і вентиляція. Спортивний одяг має бути перш за все зручним і залишати відчуття другої шкіри.

Спортивний стиль одягу: відео

Додати коментар/відобразити коментарі