Зимове пальто

Зимове пальто
Зимове пальто
Зимове пальто
За вікном - осінь, ось і холоди скоро настануть. Ви готові до них? Якщо ні, - саме час обзавестися хорошим зимовим пальтом. Часи безформного мішкуватого одягу, який навіть з натяжкою не назвеш стильними, давно минули. Сьогодні пропонуються зимові пальта найрізноманітніших кольорів, фасонів і форм. Зберігайте вірність елегантному стилю і відчувайте себе комфортно і взимку!

Фасони зимових пальт

Тканини твідів і шерсть - найпоширеніші матеріали для зимового жіночого пальта. Якщо зими не суворі, сповна відповідним може виявитися пальто з денима - коротке, з хутряним коміром - прекрасний вибір стильної жінки. Матеріалом для чоловічих пальт як і раніше залишається шкіра. Нові моделі шиються з кашеміру і верблюжої шерсті - теплі, затишні, зручні. А стьобані пальта, можливо для когось і годяться, але вже точно не для модниць.

Чоловіки віддають перевагу моделям з багаточисельними кишенями - вони вічно носять з собою купу всяких дрібниць. Існують пальта з підстьобуванням, яке в теплу погоду можна зняти. Від холоду і снігу вас захистять пальта з великим коміром або капюшоном. Якщо в пальта м'яка і тонка підкладка, воно практично невагома і легко складається. Часто такі моделі шиють на підкладці з фланелі - в нинішньому сезоні ця тканина в особливій шані як прекрасне доповнення до м'якого і теплого пальта з натуральних тканин. Родзинкою стали манжети, що відстібаються, і пальто-пончо.

Покупка зимового пальта

Завжди пам'ятайте: вам буде потрібна модель, яка щільно не сидітиме на фігурі, - адже взимку ми носимо під пальто джемпери і пуловери. Мініатюрним жінкам радимо підбирати модні пальта, які візуально витягують фігуру. Приміряйте декілька абсолютно різних моделей, поекспериментуйте з кольором, і ви знайдете те, що вам до душі. У ідеалі невисоким жінкам слід зупиняти свій вибір на пальті до коліна - в нім маленька жінка здається вищою. Жінкам великого зросту варто придивитися до суцільнокроєних моделей чітких силуетів - в них фігура виглядає стрункішою. Уникайте великої кількості деталей у верхній частині пальта, особливо якщо у вас великі груди.

Купуйте пальта задовго до холодів, аби бути у всеозброєнні на початок зими. До того ж, купуючи зимову річ на сезонному розпродажі, ви заощадите немало грошей.

 • Вибирайте те, що відповідає вашій подобі і стилю - за кольором, тканиною і фасоном.
 • Не помиліться з розміром - у різних виробників розміри не завжди збігаються.
 • Примірявши пальто, вийдіть з примірювальної і пройдіться в нім: ви повинні комфортно відчувати себе в новій речі. Продумайте необхідні аксесуари.
 • Догляд за зимовим пальтом

  З настанням теплих днів слід прибрати зимові речі на зберігання. Як же поводитися з пальтом і як зберігати його, аби воно не втратило свою форму і не злежалося? Ось декілька порад:

 • Після закінчення зимового сезону здайте пальто в хімчистку. Плями, якщо вони і з'явилися, повинні усувати професіонали.
 • Перевірте, чи всі гудзики на місці, чи не потрібне що-небудь підшити. Укріпіть гудзики, якщо потрібно перевірте міцність підкладки, виконаєте дрібний ремонт, і тоді до нового сезону ваше пальто буде напоготові.
 • Зберігайте зимові речі в спеціальних мішках.
 • Зимове пальто
  Зимове пальто
  Зимове пальто
  Зимове пальто
  Зимове пальто
  Зимове пальто
  Зимове пальто

  Зимове пальто
  Зимове пальто
  Зимове пальто
  Зимове пальто
  Зимове пальто
  Зимове пальто
  Зимове пальто
 • Ніколи не вішайте пальто за комір або капюшон, інакше воно втратить форму. Прийшовши додому, розвісьте його на плічки.
 • Якщо пальто потребує прання, строго дотримуйтеся інструкцій, вказаних на ярлику.
 • Місця, які стикаються з відкритою шкірою або волоссям, можуть залисніти.
 • Користуйтеся хустками, шарфами і шалями, аби уберегти від плям комір пальта.
 • Ніколи не періть в домашніх умовах пальта з дорогих натуральних тканин.@md

 • Як вибрати та носити пальто: відео

  Додати коментар/відобразити коментарі